Jestem założycielem Swimteam i autorem tekstów na stronie. Piszę nie dlatego, że nie stać mnie na dobrego copywritera,. Tylko dlatego, że po prostu to lubię.

Jednak lubię to nie bardziej niż pływanie, którego nauczyłem się sam. Z filmów, książek, z czego się dało. Jednak najwięcej wartościowej wiedzy zdobyłem po prostu ćwicząc w basenie. Spędziłem przez ostatnie kilka lat duuużo godzin w wodzie doskonaląc pływanie.  Lubię się uczyć, ale tylko tego co naprawdę mnie interesuje (dowodem są moje świadectwa szkolne). Wtedy dosyć szybko potrafię się stać ekspertem.

Lubię też uczyć innych. Na początku dosyć przypadkowo wyszło tak, że zacząłem uczyć pływania. Nie planowałem tego. Jednak z czasem, coraz bardziej przekonuję się, że to może jednak nie przypadek. Uczę tego co szczerze lubię, co mnie kręci. Myślę że znalazłem swoje miejsce w życiu.

Po basenie biegnę do żony Magdaleny i córeczki Julii.

Teraz coś dla tych którzy spodziewają się tutaj nudnego jak flaki z olejem opisu, który nic nie mówi o człowieku:

Jestem instruktorem pływania i ratownictwa wodnego. Świadczę usługi na najwyższym  światowym poziomie. Bardzo cenię sobie profesjonalizm…… bla ….. bla ….. bla

Z trudem ukończyłem studia z pedagogiki i psychologii sportu.

Chcesz poznać mnie lepiej – dzwoń 739 001 312. Spotkajmy się na basenie.

Menu