Kurs 13 lekcji
550zł
- Lekcja 45 minut 1 raz w tygodniu
- 42,31 zł za lekcję
- Lub zapłać w ratach
- 4 x 145 zł
- 44,61 za lekcję
Kurs 15 lekcji
600zł
- Lekcja 45 minut 1 raz w tygodniu
- 40 za lekcję
- Lub zapłać w ratach
- 4 x 160 zł
- 42,67 za lekcję
Kurs 28 lekcji
1050zł
- Lekcja 45 minut 2 razy w tygodniu
- 37,50 za lekcję
- Lub zapłać w ratach
- 4 x 275 zł
- 39,28 za lekcję